Дошка об'яв

Відділення хімії, біології, наук про Землю, екології та аграрних наук:

Витяги з протоколів засідання журі по проведенню підсумків

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 2020/2021 н.р.

 

  • Відділення екології та аграрних наук

секція: агрономія

 

  • Компанієць Дарʼя – 97,1 (2 місце)
  • Манжалій Катерина – 89,6
  • Борисюк Марія – 86,4
  • Шкробітько Софія – 83,8
  • Книш Аріна – 100 (1 місце)
  • Сергієнко Назар – 94,3 (3 місце)

секція: лісознавство

 

  • Шило Дмитро – 97 (1 місце)
  • Маркіна Софія – 91,4
  • Вербівська Олександра – 94,5 (2 місце)
  • Нікітенко Аліна – 87,9

секція: селекція та генетика

 

  • Костюк Ольга – 100 (1 місце)
  • Іщенко Софія – 97 (2 місце)
  • Коваленко Надія – 94,1

секція: ветеринарія та зоотехнія

 

  • Кравченко Валерій – 84 (2 місце)
  • Ширай Поліна – 81 (2 місце)
  • Шевченко Олексій – 74
  • Рижкова Марина – 95,5 (1 місце)
  • Кривошапка Діана – 73,5
  • Стояновська Валерія – 72,5
  • Коваленко Дмитро – 70,5
  • Омельяненко Богдана – 78,5 (3 місце)

секція: екологія

 

  • Залужна Марія – 65,6
  • Бакуменко Роксолана – 92,5 (2 місце)
  • Панченко Олександр – 94 (2 місце)
  • Тузенко Анастасія – 68,4
  • Карамушка Ірина – 98,1 (1 місце)
  • Грицай Вероніка – 87 (3 місце)
  • Мусієць Лілія – 94,7 (2 місце)
  • Налчаджі Анастасія – 88,5 (3 місце)
  • Березницька Тетяна – 66,8
  • Федоренко Дар’я – 89,7 (3 місце)
  • Левицька Єлизавета – 64,7
  • Бидзан Анастасія – 66,3
  • Бондар Тамара – 83,7 (3 місце)
  • Лебедь Валентина – 58,9
  • Мороз Анна – 73,8

секція: охорона довкілля та раціональне природокористування

 

  • Пупченко Ростислав – 86,6 (3 місце)
  • Корсун Олександра – 83,6 (3 місце)
  • Кірічук Інна – 71
  • Калуга Анна – 82,9
  • Рогова Юлія – 79,2
  • Гордієнко Денис – 93,6 (2 місце)
  • Гетьманець Сніжанна – 81,9
  • Паливода Юлія – 100 (1 місце)
  • Мироненко Софія – 87,1 (3 місце)
  • Січкар Катерина – 72,6
  • Карандіна Анна – 88,9 (2 місце)
  • Відділення хімії та біології

секція: психологія

 

  • Гуднін Дмитро – 60
  • Левицька Анна – 72
  • Криворотько Анастасія – 83 (2 місце)
  • Сірік Вікторія – 55
  • Перехрест Світлана – 63
  • Логвиненко Марія – 80 (2 місце)
  • Чеботарьова Валерія – 73
  • Прокопенко Валерія – 76 (3 місце)
  • Долуда Аліна – 85 (1 місце)
  • Аралова Анастасія – 71
  • Яцун Вікторія – 66
  • Щобак Марк – 86 (1 місце)
  • Огородник Данило – 78 (3 місце)
  • Усенко Катерина – 77 (3 місце)
  • Погрібна Карина – 80 (2 місце)

секція: хімія

 

  • Вахін Владислав – 62,5
  • Тарабан Ярослав – 78,5 (3 місце)
  • Баштан Анастасія – 64,5
  • Запара Олег – 73,5
  • Романко Анастасія – 86 (1 місце)
  • Соколов Олександр – 86 (1 місце)
  • Статіва Олександра – 83,5 (2 місце)

секція: біологія людини

 

  • Кириченко Валерія – 69,1
  • Марченко Євгенія – 53,4
  • Жила Анна – 69,8
  • Дашевська Ніна – 71,2
  • Хижняк Марія – 88,4 (1 місце)

секція: ботаніка

 

  • Попович Ірина – 84,2 (2 місце)
  • Глазков Артур – 73,9
  • Крамаренко Владислава – 92,4 (1 місце)
  • Міхно Марія – 82,9 (2 місце)
  • Гаврюшенко  Данило – 73

секція: зоологія

 

  • Нещадим Владислав – 85,4 (1 місце)
  • Личманенко Марія – 73,9

секція: загальна біологія

 

  • Рижанков Роман – 74,2
  • Барда Вадим – 71,6
  • Калюжка Єлизавета – 92,4 (1 місце)
  • Кобелецька Марія – 71,7
  • Коваленко Надія – 84,1 (2 місце)
  • Чедрик Ангеліна – 83,4 (2 місце)

секція: валеологія

 

  • Герасимова Каріна – 89 (3 місце)
  • Мусієнко Денис – 87,5
  • Барсюк Юлія – 87,5
  • Василечко Альона – 89,5 (3 місце)
  • Однойко Ангеліна – 92 (2 місце)
  • Черненко Вероніка – 54
  • Молоштан Софія – 100 (1 місце)
  • Марчук Софія – 89 (3 місце)
  • Пащенко Анна –91,5 (2 місце)

секція: медицина

 

  • Костина Марія – 81,6 (3 місце)
  • Мельничук Поліна – 78,3
  • Калинович  Назарій – 98,4 (1 місце)
  • Бурмістрова Наталія – 94,6 (2 місце)
  • Чумак Кіра – 70,4
  • Кириченко Валерія – 86,4 (3 місце)
  • Максимцова Анастасія – 68,7
  • Філоненко Олександр – 64,3
  • Х’юз Злата – 81,5 (3 місце)
  • Шрамко Марія – 90,6 (2 місце)
  • Відділення наук про Землю

секція: геологія, геохімія та мінералогія

 

  • Чумак Міла – 85,6 (1 місце)
  • Ковтун Ольга – 65,5
  • Катаєв Кирило – 80,5 (2 місце)
  • Єльченко Владислав – 72,3

секція: географія та ландшафтознавство

 

  • Мироненко Поліна – 75,2 (3 місце)
  • Піддубний Владислав – 61,2
  • Іванько Артем – 67
  • Іванова Анна – 81,4 (3 місце)
  • Охмат Олександра – 18
  • Суздальцева Олеся – 88,3 (2 місце)
  • Демченко Ростислав – 97,1 (1 місце)
  • Ємець Анна – 85,3 (2 місце)
  • Шевченко Анна – 84 (3 місце)
  • Гячас Олександра – 66,3
  • Юзюк Даниїл – 73,3

секція: гідрологія

 

  • Гречка Ростислав – 94 (1 місце)
  • Костюк Ольга – 89 (2 місце)
  • Базавлук Руслан – 54

секція: кліматологія та метеорологія

 

  • Савченко Олександр – 97 (1 місце)
  • Тепайкіна Дарія – 76,5

Відділення філософії та суспільствознавства, історії та економіки:

Витяги з протоколів засідання журі по проведенню підсумків

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 2020/2021 н.р.

 

  • Відділення історії

секція: історичне краєзнавство

 

  • Раєвський Володимир – 72
  • Доянська Аліна – 59,5
  • Крівченко Дмитро – 79 (3 місце)
  • Коваль Анастасія – 79,5 (3 місце)
  • Рожко Єва – 78,5 (3 місце)
  • Артемова Лілія – 65
  • Шаповалов Владислав – 89 (1 місце)
  • Цирульник Михайло – 74,5
  • Лифиренко Софія – 71
  • Литвин Назар – 64
  • Лисько Анастасія – 81 (2 місце)
  • Маленко Олександр – 84 (2 місце)
  • Дон Юлія – 75,5 (3 місце)

секція: історія України

 

  • Харенко Любава – 60
  • Назарець Денис – 74
  • Єрмолова Анастасія – 70
  • Грінько Микита – 69
  • Кривенко Владислав – 100 (1 місце)
  • Собарак Марія – 76 (3 місце)
  • Гордієнко Яна – 58
  • Рзаєв Руслан – 85 (3 місце)
  • Каплун Артем – 72
  • Стадник Владислав – 80 (3 місце)
  • Карпенко Єлизавета – 95 (2 місце)
  • Берест Єгор – 94 (2 місце)

секція: всесвітня історія

 

  • Івашенько Юрій – 98 (1 місце)
  • Нестеренко Марія – 81,5
  • Шахбазян Арсен – 70,5
  • Бухтіярова Олена – 82 (3 місце)
  • Міна Марія – 96 (2 місце)
  • Каменник Кирило – 65,5
  • Кінаш Дар’я – 59
  • Тимошенко Аліна – 86,5 (3 місце)

секція: етнологія

 

  • Лобода Євгенія – 82
  • Воропай Євгеній – 84 (2 місце)
  • Бурков Олексій – 92 (1 місце)

секція: археологія

 

  • Ряска Михайло – 80,5
  • Самсоненко Олександра – 84 (2 місце)
  • Соловей Олександр – 82,5
  • Беседа Богдан – 93 (1 місце)
  • Відділення філософії та суспільствознавства

секція: теологія, релігієзнавство та історія релігії

 

  • Сулима Олександра – 63,4
  • Логінов Тимур – 64,3
  • Міхатіло Діана – 81,4
  • Пірус Яна – 82,7 (3 місце)
  • Марков Іван – 80,3
  • Катренко Дар’я – 67,7
  • Колбунцов Дмитро – 87,8 (2 місце)
  • Красницька Анна – 89,6 (1 місце)
  • Олінга Марія Мікаела – 83,1 (3 місце)
  • Шамрай Віталій – 85 (3 місце)

секція: філософія

 

  • Оніщенко Дмитро – 96,7 (1 місце)
  • Чуб Софія – 80
  • Міськова Вероніка – 90,4 (2 місце)

секція: соціологія

 

  • Букало Андрій – 72,2
  • Мельник Єлизавета – 82,1 (2 місце)
  • Нємченко Анастасія – 70,7
  • Вдовченко Валерія – 76,8 (3 місце)
  • Пукас Єлизавета – 71,7
  • Захарченко Анастасія – 73,3
  • Скрипаль Марія – 69,7
  • Тарасюк Вероніка – 78,1 (3 місце)
  • Латухіна Марія – 78,6 (3 місце)
  • Шумков Антон – 82,2 (2 місце)
  • Бубнова Вікторія – 87,5 (1 місце)
  • Бредіхіна Єлизавета – 76,6 (3 місце)
  • Бурда Ольга – 69,5
  • Пономаренко Вероніка – 72,6

секція: педагогіка

 

  • Манзюк Марина – 91,5 (2 місце)
  • Дзюба Ксенія – 78,9
  • Гавриленко Богдана – 95,3 (1 місце)
  • Скрипник Анна – 78,1
  • Сіліна Христина – 79,1
  • Козуб Олександра –86,5 (2місце)
  • Халява Катерина – 80,8
  • Василець Юлія – 82,3 (3 місце)
  • Галич Поліна – 82,6 (3 місце)
  • Бобович Анастасія – 76,9
  • Севост’янова Катерина – 82,5 (3 місце)
  • Самойленко Юлія – 81,5

секція: правознавство

 

  • Логвиненко Марія – 75 (3 місце)
  • Тесля Анна – 63
  • Чумарний Станіслав – 54
  • Касьян Ольга – 61
  • Кулик Анна – 63
  • Біліцька Катерина – 77 (3 місце)
  • Ляскало Антон – 55
  • Чугай Костянтин – 81 (2 місце)
  • Котляр Тетяна – 88 (1 місце)
  • Лашко Юлія – 83 (2 місце)
  • Пономарьова Єлизавета – 76 (3 місце)
  • Дмитрієва Дар`я – 84 (2 місце)
  • Бредіхіна Єлизавета – 75 (3 місце)
  • Ореховська Марина – 53
  • Пономаренко Вероніка – 66

секція: журналістика

 

  • Голуб Дар’я – 71
  • Кулініч Карина – 72,5
  • Боруля Дарина – 75
  • Шуть Анна – 86 (3 місце)
  • Сіденко Поліна – 81,5 (3 місце)
  • Чумак Олександра – 94,5 (2 місце)
  • Кисіль Анна – 86 (3 місце)
  • Ліпошко Вікторія – 95,5 (1 місце)
  • Карпенко Єлизавета – 68
  • Відділення економіки

секція: мікроекономіка та макроекономіка

 

  • Ліщенко Олексій – 86,6 (2 місце)
  • Пасічник Руслан – 78,9
  • Цуркан Каріна – 84,7 (3 місце)
  • Зубенко Анна – 84,3
  • Романко Анастасія – 95,6 (1 місце)
  • Повелиця Жанна – 68,4
  • Мірошкіна Марія – 71,1
  • Ткаченко Руслана – 84,6 (3 місце)

секція: економічна теорія та історія економічної думки

 

  • Шпак Олександра – 67,7
  • Федь Дмитро – 76,3 (3 місце)
  • Гладких Ксенія – 83,8 (2 місце)
  • Петренко Вероніка – 89,8 (1 місце)
  • Радіченко Назарій – 73

секція: фінанси, грошовий обіг і кредит

 

  • Якименко Кирил – 81,7 (2 місце)
  • Левченко Дмитро – 89 (1 місце)
  • Тверітіна Кіра – 74
  • Гапеєва Емілія – 73


 

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

Витяги з протоколів засідання журі по проведенню підсумків

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 2020/2021 н.р.

 

  • Відділення мовознавства

секція: англійська мова

 

  • Решетар Діана – 75,2 (3 місце)
  • Грабовецька Вікторія – 67,6
  • Сидорчук Катерина – 86,9 (2 місце)
  • Зубкова Арина – 57,9
  • Масич Діана – 76,7 (3 місце)
  • Дабарська Анастасія – 67
  • Дойг Софія – 88,5 (2 місце)
  • Криворучко Анастасія – 78,4 (3 місце)
  • Чорна Софія – 64
  • Остапенко Андрій – 65,3
  • Теплюк Катерина – 60
  • Запорожець Андрій – 75,7 (3 місце)
  • Рибчан Вікторія – 77,8 (3 місце)
  • Сидорин Роман – 63
  • Сердюченко Клим – 64
  • Харченко Марія – 61,7
  • Іващенко Яна – 96,4 (1 місце)
  • Міщенко Анастасія – 81 (2 місце)
  • Буцька Ольга – 75 (3 місце)

секція: українська мова

 

  • Юрченко Маргарита – 75
  • Фролова Ангеліна – 68
  • Листопад Сніжана – 74
  • Коновалова Марія – 74
  • Аніщенко Дар’я – 67
  • Радченко Анастасія – 76
  • Крупа Діана –88 (2 місце)
  • Пєліна Катерина – 88 (2 місце)
  • Дерев’янко Світлана – 95 (2 місце)
  • Чаленко Катерина – 98 (1 місце)
  • Жученя Дар’я – 84 (3 місце)
  • Яковенко Віталій – 81 (3 місце)
  • Стеценко Вікторія – 82 (3 місце)

секція: російська мова

 

  • Курилько Поліна – 77
  • Тихонович Надія – 94 (1 місце)
  • Ткаченко Єлизавета – 87 (2 місце)

секція: німецька мова

 

  • Марченко Кіріл – 99 (1 місце)
  • Демко Валерія –82,5
  • Чистенко Анастасія – 93,5 (2 місце)
  • Врадій Поліна– 88 (3 місце)
  • Ямщікова Маргарита –77
  • Гадасюк Оксана – 81
  • Михайлова Анна – 69
  • Разуміхіна Єлизавета – 85,5 (3 місце)

секція: французька мова

 

  • Калініченко Вікторія – 96 (1 місце)
  • Удовицька Поліна – 82 (2 місце)
  • Малиновська Катерина – 62

секція: польська мова

 

  • Кущій Анастасія – 93 (1 місце)
  • Майстренко Вікторія – 55
  • Дрозд Анастасія – 75 (33 місце)
  • Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

секція: фольклористика

 

  • Ковалішина Ярина – 68
  • Анаховська Жанна – 59
  • Чуб Ярина – 59
  • Гриценко Сніжана – 65,5
  • Прядко Дар’я – 79 (3 місце)
  • Джафаров Джавід – 85 (2 місце)
  • Лесковець Дар’я – 75 (3 місце)
  • Браїлко Іванна – 95 (1 місце)

секція: літературна творчість

 

  • Литвин Юлія – 62,5
  • Артамонова Анна – 84 (2 місце)
  • Тишковець Анастасія – 75 (3 місце)
  • Іщейкіна Анна – 88 (1 місце)
  • Карпцова Юліана – 54

секція: зарубіжна література

 

  • Гавришко Софія – 73,6
  • Бардалим Дарина – 73,1
  • Кухта Валерія – 79,3
  • Моісеєва Вікторія – 64
  • Верменич Анжела – 87,7 (3 місце)
  • Цвелих Катерина – 93,7 (2 місце)
  • Люлька Назар – 88,7 (3 місце)
  • Ротань Вікторія – 74,4
  • Чертіхіна Софія – 94,9 (1 місце)
  • Богун Єлизавета – 91,1 (2 місце)
  • Гончаренко Євгенія – 73
  • Мариноха Софія – 88,8 (3 місце)

секція: мистецтвознавство

 

  • Вовк Катерина – 76 (3 місце)
  • Марчук Богдан – 58
  • Верба Дар’я – 75 (3 місце)
  • Ковінько Валерія – 74
  • Шарлай Дар’я – 81 (2 місце)
  • Лазурська Софія – 53
  • Чібішева Марта – 84 (2 місце)
  • Нестеренко Аліна – 70
  • Янголь Неля – 79 (3 місце)
  • Кущій Богдана –78 (3місце)
  • Дряпаченко Карина – 69
  • Півтораченко Катерина – 55,5
  • Байдікова Кристина –95 (1місце)
  • Сарксян Тамара – 60,5

секція: українськенародне мистецтво

 

  • Мильченко Марія – 86 (3 місце)
  • Тараненко Альона – 66
  • Пилипенко Катерина – 90 (2 місце)
  • Данилейко Софія – 65
  • Гомілко Ангеліна – 92 (1 місце)
  • Казазян Марія – 72
  • Чокань Дарина – 76
  • Сафонова Олександра – 78 (3 місце)
  • Погребняк Марина – 84 (3 місце)

секція: українська література

 

  • Каліберда Аліна – 91 (2 місце)
  • Омельченко Анна – 75
  • Калініченко Владислава – 83 (3 місце)
  • Мерефа Тетяна – 66
  • Іванюк Альона – 78 (3 місце)
  • Оп’ятюк Ангеліна – 60
  • Салаш Ксенія – 78 (3 місце)
  • Михайлик Владислава – 75
  • Гладченко Дарина – 13
  • Коломієць Марія – 96 (1 місце)
  • Яценко Віталій – 67
  • Прихідько Дарина – 60
  • Новостройна Поліна – 74
  • Пасинога Дар’я – 81 (3 місце)
  • Баштанник Єлизавета – 87 (3 місце)
  • Самборська Софія – 95 (2 місце)
  • Нємченко Вікторія – 90 (2 місце)
  • Місецька Рената – 62
  • Череута Софія – 82 (3 місце)

секція: кримськотатарська гуманітаристика

 

  • Протас Ростислав – 83
  • Браїлко Іванна – 92 (3 місце)
  • Нестеркіна Катерина – 90,5
  • Насирова Гульсум – 95 (2 місце)
  • Войтенко Анна – 79,5
  • Безштанько Вікторія – 97 (1 місце)

Відділення математики, фізики, астрономії, комп’ютерних та технічних наук:

Витяги з протоколів засідання журі по проведенню підсумків

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 2020/2021 н.р.

 

  • Відділення фізики і астрономії

секція: астрономія та астрофізика

 

  • Токарєва Інна – 87 (3 місце)
  • Бітченко Георгій – 91,5 (2 місце)
  • Федоренко Володимир – 94,5 (1 місце)
  • Алманов Володимир – 83
  • Дудник Дмитро – 85

секція: аерофізика та космічні дослідження

 

  • Пірогов Артур – 90,5 (1 місце)
  • Китриш Андрій – 86

секція: теоретична фізика

 

  • Солоненко Єлизавета – 84,5
  • Салашний Максим – 89 (3 місце)
  • Шовкопляс Олександр – 92 (2 місце)
  • Волакова Олександра – 86
  • Коваль Костянтин – 88 (3 місце)
  • Грек Анастасія – 94 (1 місце)
  • Саркісян Валерія – 83
  • Львова Кароліна – 86,5

секція: експериментальна фізика

 

  • Ринкевич Анастасія – 83
  • Гусар Катерина – 88 (3 місце)
  • Ананьєва Марія – 90 (2 місце)
  • Олійник Назар – 95 (1 місце)
  • Відділення технічних наук

секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

 

  • Баранюк Нестор – 76,7
  • Філоненко Антон – 83,6
  • Попов Андрій – 87,7 (2 місце)
  • Саннікова Карина – 89,6 (1 місце)

секція: технологічні процеси та перспективні технології

 

  • Россоха Дмитро – 78,3
  • Шаршонь Максим – 84,9 (3 місце)
  • Коломієць Руслан – 88,2 (2 місце)
  • Божко Роман – 76,7
  • Соловей Станіслав – 93,4 (1 місце)

секція: матеріалознавство

 

  • Чураков Євгеній – 68
  • Репало Кирило – 92,8 (1 місце)

секція: науково-технічна творчість та винахідництво

 

  • Махнюк Ігор – 76,5
  • Терещенко Данііл – 76,4
  • Кашуба Анна – 84 (3 місце)
  • Коргун Артем – 86,6 (2 місце)
  • Гусак Ярослав – 75,7
  • Паучков Андрій – 90,6 (1 місце)
  • Гученко Ростислав – 83,5 (3 місце)

секція: авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

 

  • Литвиненко Дмитро – 92 (1 місце)
  • Доценко Дар’я – 75
  • Ільченко Денис – 82 (2 місце)

секція: інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

 

  • Наумов Нікіта – 89 (1 місце)
  • Кійко Дмитро – 82 (2 місце)
  • Волков Владислав – 78

секція: електроніка та приладобудування

 

  • Хмельницький Даніїл – 89 (1 місце)
  • Нестеренко Анна – 72
  • Коваль Микола – 83 (2 місце)
  • Волков Ярослав – 74
  • Пухальська Дар’я – 78,5 (3 місце)
  • Міщенко Тимофій – 70
  • Відділення математики

секція: прикладна математика

 

  • Киричко Артем – 72,5
  • Дядюра Максим – 73
  • Таран Максим – 72,3
  • Барабаш Нікіта – 78,5 (3 місце)
  • Левченко Дмитро – 72
  • Зайцев Вадим – 82,7 (2 місце)
  • Ніколаєнко Єлизавета – 69,3
  • Трус Богдан – 70,5
  • Мусійко Альона – 76,6 (3 місце)
  • Хоменко Тетяна – 93 (1 місце)
  • Валікова Валерія – 77,7 (3 місце)
  • Оксененко Станіслав – 78,9 (3 місце)
  • Сторожук Вікторія – 82,9 (2 місце)

секція: математичне моделювання

 

  • Тригуб Вікторія – 71,4
  • Панько  Владислав – 60
  • Каленський Олександр – 78,9 (3 місце)
  • Горбенко Богдан – 93,6 (1 місце)
  • Хижняк Тетяна – 75,1 (3 місце)
  • Кошулько Ярослав – 83,6 (2 місце)
  • Медар Кирило – 64

секція: математика

 

  • Синепол Віталіна – 70,4
  • Безперстов Роман – 90,4 (1 місце)
  • Жупан Вікторія – 68,4
  • Лихопуд Олександр – 75,3 (3 місце)
  • Козинець Єгор – 70,6
  • Подгорний Іван – 84,1 (2 місце)
  • Безгін Тимофій – 76 (3 місце)
  • Гавриленко Костянтин – 68,8
  • Омельченко Михайло – 76,4 (3 місце)
  • Сторожук Вікторія – 83,6 (2 місце)
  • Храповицька Дар’я –72,6
  • Єфімов Максим – 73,6
  • Долударєва Еліна – 78,9 (3 місце)
  • Вінніченко Анастасія – 68,9
  • Грек Анастасія – 82,4 (2 місце)
  • Відділення комп'ютерних наук

секція: кібербезпека

 

  • Нечиталюк Марія – 78 (3 місце)

секція: технології програмування

 

  • Ольховська Анна – 73
  • Молька Антон – 84,3 (3 місце)
  • Кебкал Михайло – 64,7
  • Прокопова Анастасія – 94,8 (2 місце)
  • Свириденко Валерія – 82,7 (3 місце)
  • Ярошенко Максим – 72,3
  • Лактіонов Юрій – 97,1 (1 місце)
  • Богун Іван – 77,4

секція: Internet-технології та WEBдизайн

 

  • Корицький Едуард – 79,5 (3 місце)
  • Федоренко Анна – 79,4 (3 місце)
  • Шевчук Сергій – 64,9
  • Абдуллаєв Аміл – 91,7 (1 місце)

секція: комп’ютерні системи та мережі

 

  • Федірко Владислав – 91,7 (1 місце)

секція: інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

 

  • Ткаченко Тимур – 94,4 (1 місце)
  • Балицька Олександра – 91,7 (2 місце)
  • Савельєв Максим – 81 (3 місце)
  • Громов Іван – 77,8
  • Самойленко Давид – 80,7
  • Варивода Владислав – 72

секція: мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

 

  • Котляров Теодор – 96,1 (1 місце)
  • Горюха Валерія – 95,4 (2 місце)
  • Гавриленко Артем – 86,1 (3 місце)
  • Корецька Катерина – 91,8 (2 місце)
  • Панаско Валерія – 69,8
  • Вакуленко Анастасія – 79,3
  • Пічка Ігор – 78,3
  • Богдан Максим – 82,7 (3 місце)
  • Даниленко Богдан – 78,9

План проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році

 

26 березня – відкриття Конкурсу-захисту.

Реєстрація учасників

27 березня– постерний захист.

28 березня– наукова конференція.

29 березня– закриття Конкурсу-захисту.

Оголошення результатів.

Витяги з протоколів засідання журі по проведенню підсумків ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 2019/2020 н.р.

Відділення математики, фізики, астрономії, комп’ютерних та технічних наук:

 

  • Відділення фізики і астрономії

секція: астрономія

секція: теоретична фізика, експериментальна фізика

 

  • Відділення технічних наук

секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження; технологічні процеси та перспективні технології; матеріалознавство; науково-технічна творчість та винахідництво

секція: авіа- та ракетобудування, машинобудування та робо техніка; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; електроніка та приладобудування

 

  • Відділення математики

секція: прикладна математика та математичне моделювання

секція: математика

 

  • Відділення комп'ютерних наук

секція: internet–технології та WEB дизайн; безпека інформаційних та телекомунікаційних систем; технології програмування; комп’ютерні системи та мережі; інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

 

Відділення хімії, біології, наук про Землю, екології та аграрних наук:

 

  • Відділення екології та аграрних наук

секція: агрономія

секція: лісознавство

секція: селекція та генетика

секція: ветеринарія та зоотехнія

секція: екологія

секція: охорона довкілля та раціональне природокористування

 

  • Відділення хімії та біології

секція: психологія

секція: хімія

секція: біологія людини

секція: ботаніка і зоологія

секція: загальна біологія

секція: валеологія

секція: медицина

 

  • Відділення наук про Землю

секція: геологія, геохімія та мінералогія

секція: географія та ландшафтознавство

секція: гідрологія

секція: кліматологія та метеорологія

 

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

 

  • Відділення мовознавства

секція: англійська мова

секція: українська мова

секція: російська мова

секція: німецька мова

секція: французька мова

секція: польська мова

 

  • Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

секція: фольклористика

секція: літературна творчість

секція: зарубіжна література

секція: мистецтвознавство

секція: українське народне мистецтво

секція: українська література

секція: кримськотатарська гуманітаристика

 

Відділення філософії та суспільствознавства, історії та економіки:

 

  • Відділення історії

секція: історичне краєзнавство

секція: історія України

секція: всесвітня історія

секція: етнологія

секція: археологія

 

  • Відділення філософії та суспільствознавства

секція: теологія, релігієзнавство та історія релігії

секція: філософія

секція: соціологія

секція: педагогіка

секція: правознавство

секція: журналістика

 

  • Відділення економіки

секція: мікроекономіка та макроекономіка; фінанси, грошовий обіг та кредит; економічна теорія та історія економічної думки

 

Результати оцінювання контрольних робіт 2019/2020 н.р.

Відділення фізики і астрономії

Секція фізики-час оприлюднення 18.15 (19.46 за рішенням апеляційної комісії)

Секція астрономії-час оприлюднення 20.50

Відділення технічних наук

Секція техніки (Підсекції екологічно безпечні технології та ресурсозбереження; технологічні процеси та перспективні технології; науково-технічна творчість та винахідництво; матеріалознавство)-час оприлюднення 20.43 (21.58 за рішенням апеляційної комісії)

Секція техніки (Підсекції авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; електроніка та приладобудування)-час оприлюднення 20.43 (21.58 за рішенням апеляційної комісії)

Відділення історії

Секція історії-час оприлюднення 19.12

Секція археології-час оприлюднення 18.28

Секція етнології-час оприлюднення 18.58

Секція історії України-час оприлюднення 18.48

Секція історичного краєзнавства-час оприлюднення 20.12

Відділення економіки

Секція економіки-час оприлюднення 19.40

Відділення мовознавства

Секція французької мови-час оприлюднення 17.48

Секція німецької мови-час оприлюднення 16.47

Секція російської мови-час оприлюднення 18.03

Секція української мови-час оприлюднення 21.53

Секція англійської мови-час оприлюднення 19.10

Секція польської мови-час оприлюднення 16.14

Відділення літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства

Секція зарубіжної літератури-час оприлюднення 19.55

Секція української літератури-час оприлюднення 20.16

Секція фольклористики-час оприлюднення 19.22

Секція мистецтвознавства-час оприлюднення 21.30

Секція українського народного мистецтва-час оприлюднення 21.49

Секція літературної творчості-час оприлюднення 22.48

Секція кримськотатарської гуманітаристики-час оприлюднення 20.36

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція соціології-час оприлюднення 19.36

Секція філософії-час оприлюднення 19.08

Секція педагогіки-час оприлюднення 21.21

Секція журналістики-час оприлюднення 18.38 

Секція правознавства-час оприлюднення 19.00 (20.34 за рішенням апеляційної комісії)

Секція теології-час оприлюднення 20.04

Відділення математики

Секція математики-час оприлюднення 17.37

Секція прикладної математики-час оприлюднення 18.56

Відділення комп'ютерних наук

Секція інформатики-час оприлюднення 20.05 (21.27 за рішенням апеляційної комісії)

Відділення наук про Землю

Секція гідрології-час оприлюднення 18.09

Секція кліматології-час оприлюднення 17.50

Секція геології-час оприлюднення 18.09

Секція географії-час оприлюднення 18.10

Відділення хімії та біології

Секція хімії-час оприлюднення 17.41 (20.14 за рішенням апеляційної комісії)

Секція біологія людини-час оприлюднення 22.07 (00.28 за рішенням апеляційної комісії)

Секція медицини-час оприлюднення 20.28

Секція валеології-час оприлюднення 23.28

Секція психології-час оприлюднення 20.26

Секція ботаніки і зоології-час оприлюднення 00.07

Секція загальної біології-часоприлюднення 23.11

Відділення екології та аграрних наук

Секція екології-час оприлюднення 20.27

Секція селекції та генетики-час оприлюднення 20.54

Секція агрономії-час оприлюднення 21.01

Секція ветеринарії та зоотехнії-час оприлюднення 23.12

Секція охорони довкілля-час оприлюднення 22.05 (00.32 за рішенням апеляційної комісії)

Секція лісознавства-час оприлюднення 21.20 (23.47 за рішенням апеляційної комісії)

Результати заочного оцінювання 2019/2020 н.р.

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Відділення філософії та суспільствознавства, історії та економіки

Відділення математики, фізики, астрономії, комп’ютерних та технічних наук

Відділення хімії, біології, наук про Землю, екології та аграрних наук

Фотогалерея

foto
Обласний форум переможців Всеукраїнських та обласних масових заходів Малої академії наук України «Виховуємо наукову еліту»
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН