ІІІ етап школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

prev next

З 16 по 20 жовтня у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP відбувся ІІІ етап школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання.

Міжнародний науково-дослідний комплекс Малої академії наук прийняв 25 агентів, які впродовж літа реалізовували свої проекти.

Від Полтавської обласної Малої академії наук участь у школі взяла Кремпоха Анна, учениця 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради.

На цьому етапі школи увага приділялася розвиткові навичок презентації і результатам, яких досягнули учасники. Команда організаторів намагалася запросити таких лекторів і проводити такі лекції, які допомогли б дітям надихнутися на створення нових проектів. Багато занять було присвячено плануванню нових цілей: учні вчилися креативному мисленню, брали участь у різних арт-майстер-класах, слухали лекції про персональне лідерство, дізнавалися про основи успішного тайм-менеджменту, вчилися правильному спілкуванню із пресою.

На ІІІ етапі «Агентів змін» учасники мають нагоду знайомитися з багатьма відомими людьми. Цього року агентам пощастило побувати у Міністерстві освіти і науки України, поспілкуватися там із міністром Лілією Гриневич. Діти мали можливість презентувати себе і коротко розповісти про ідеї, над якими працювали у рамках школи.

Також корисним для молоді стали відвідини Національної опери України, Національного музею літератури України, цікаво було послухати концерт і поговорити із заслуженим артистом України Тарасом Компаніченком, який розповідав про цінності, історію нашої країни, культуру, гідність.

До участі у ІІІ етапі школи було запрошено п’ятеро минулорічних випускників. Ці агенти презентували іншим свої напрацювання і продемонстрували, яким може бути життя після «Агентів змін», адже хтось із них продовжує громадську діяльність, хтось знайшов роботу, хтось втілює проекти для громад.

18 жовтня для юних активістів стало днем презентації власних реалізованих проектів. Стіни Американського дому стали свідками того, як неймовірні дитячі ідеї можуть втілитися у життя і змінити його на краще. Школярі ділилися набутим досвідом, труднощами, які довелося подолати, а також враженнями і новими знаннями, які отримали під час роботи. Результатом усіх етапів школи стала книжка дитячих проектів.У ній зібрано усі реалізовані учнівські ідеї впродовж літа 2017 року.

У листопаді відбудеться IV етап «Агентів змін», направлений на усіх випускників школи, які продовжують займатися громадською діяльністю, втіленням своїх ідей і яким потрібна підтримка.

Фотогалерея

foto
Обласний тренінг для учителів та викладачів німецької мови
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН