І Всеукраїнська осіння школа „STEM MAS.UA”

prev next

14-19 вересня 2019 року учні Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Безперстов Роман (10 клас) та Соколова Анастасія (7 клас) разом з учителем фізики Безперстовою Л.С. стали учасниками І Всеукраїнської осінньої школи „STEM MAS.UA” в м. Запоріжжі.

Захід мав інноваційний формат „учні + вчителі”. Лекторами стали фахівці з різних регіонів України, які проводили для учасників школи тренінги, майстер-класи і практикуми. У другій половині дня проходили тренінги для вчителів та учнів у вільній формі, заняття з team-building, астрономічні спостереження, пізнавальні екскурсії.  

Учасники школи високо оцінили організаційну та змістову частину заходу. Роман та Анастасія були активними учасниками демонстрації цікавих дослідів для Фестивалю учнівських проектів, тренінгу „Дослідницькі ланцюжки” та Турніру юних фізиків. Особливо запам’яталися заняття з наукової фотографії, астрономії, спостереження зоряного неба в телескоп і спілкування з талановитими однолітками.  

Захід відбувався за підтримки Національного центру „Мала академія наук України” та Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти і навчально-виховний комплекс „Запорізька Січ”. Науковим керівником проекту є кандидат педагогічних наук, завідувач філії науково-дослідної експериментальної лабораторії Національного центру „Мала академія наук України” Світлана Юріївна Білоус. 

Фотогалерея

foto
Обласний форум переможців Всеукраїнських та обласних масових заходів Малої академії наук України «Виховуємо наукову еліту»
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН