Міжнародний конкурс наукових проектів у рамках «ExpoScience International MEXICO 2018»

prev next

З 28 листопада по 2 грудня 2018 року в місті Мореліа (Мічоакан, Мексика) відбувся Міжнародний конкурс наукових проектів у рамках «ExpoScience International MEXICO 2018».

До участі у Міжнародному конкурсі наукових проектів у рамках «ExpoScience International MEXICO 2018» запрошувалися учасники віком 15–25 років у різних категоріях: соціальні та гуманітарні науки, інженерія, точні науки, медицина й охорона здоров’я, програмне забезпечення та комп’ютерні науки, екологічні науки, науки про освіту та виховання, харчові й агрономічні науки, біологія, матеріалознавство. Оцінювали роботи фахівці найвищого рівня з кожної галузі, а оцінки виставляли анонімно, що сприяє об’єктивному визначенню найкращих проектів.

На Міжнародному конкурсі наукових проектів у Мексиці Україну представляли четверо учнів Малої академії наук.

Від Полтавської обласної Малої академії наук участь у конкурсі взяв Виповський Артур, учень 11 класу Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради, який демонстрував систему дистанційного моніторингу і контролю стану сільськогосподарських насаджень на основі сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій.

У рамках мексиканського візиту української делегації у приміщенні посольства України в Мексиці відбулося підписання Угоди про співробітництво між Національним центром «Мала академія наук України» та Інтерактивним музеєм економіки Мексики. Церемонія підписання Угоди пройшла за участі Надзвичайного та Повноважного Посла України в Мексиканських Сполучених Штатах Руслана Спіріна. Посол також провів зустріч-діалог з учнями МАН, під час якої обговорили перспективи діяльності молодих науковців.

З метою популяризації науки та залучення молоді до наукових досліджень Урядом України було прийнято рішення щодо створення у Києві першого державного Музею науки. Одним із партнерів Малої академії наук України у реалізації цього проекту став Інтерактивний музей економіки Мексики. Це унікальний центр, який у рамках партнерства готовий надати необхідні знання і технології для створення постійної економічної експозиції в Музеї наук, а згодом – створення окремого Музею економіки в Україні.

Фотогалерея

foto
Обласний тренінг для учителів та викладачів німецької мови
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН