Урочиста церемонія нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»
У Полтавській облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» у 2020 році.
Талановиту молодь із усіх куточків Полтавщини привітали перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської облради Олександр Лемешко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська та директор Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді Тамара Лахач.
У 2020 році 51 юний науковець Полтавщини взяв участь у роботі 12 наукових відділень конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. За результатами участі в конкурсі Полтавська область увійшла у п’ятірку найкращих в Україні! Полтавські дослідники посіли 13 других і 19 третіх місць!
Переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020 році народили Дипломами Міністерства освіти і науки України.
Відділення фізики та астрономії
- Кравчук Ірина, випускниця Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка (секція “Астрономія та астрофізика”). Диплом ІІ ступеня.
- Фісун Валерій, випускник КЗ “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського”, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка (секція “Теоретична фізика”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення технічних наук
- Риндіна Марина, випускниця Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь”, студентка Харківського політехнічного інституту (секція “Технологічні процеси та перспективні технології”). Диплом ІІ ступеня.
- Литвиненко Дмитро, учень 11 класу Опорного закладу “Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради” (секція “Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка”). Диплом ІІ ступеня.
- Андрущенко Роман, випускник Пирятинського ліцею, студент Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (секція “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технологій”). Диплом ІІ ступеня.
- Левченко Дмитро, випускник Полтавської гімназії № 13, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, студент Полтавського політехнічного фахового коледжу Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут” (секція “Науково-технічна творчість”). Диплом ІІ ступеня.
- Брюховецький Ярослав, учень 11 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 (секція “Електроніка та приладобудування”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення комп’ютерних наук
- Салимоненко Вадим, випускник Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів, студент Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (секція “Технології програмування”). Диплом ІІ ступеня.
- Балицька Олександра, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 33 (секція “Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту”). Диплом ІІІ ступеня.
- Відділення економіки
- Петренко Вероніка, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь” (секція “Фінанси, грошовий обіг та кредит”). Диплом ІІІ ступеня.
- Романко Анастасія, учениця 10 класу Полтавської гімназії № 33 (секція “Мікроекономіка та макроекономіка”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення філософії та суспільствознавства
- Овчаренко Едуард, випускник Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка, студент Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка (секція “Філософія”). Диплом ІІ ступеня.
- Шульга Дар’я, випускниця Кременчуцького ліцею № 6 “Правобережний”, студенткя Інституту прокуратури і кримінальної юстиції Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (секція “Педагогіка”). Диплом ІІ ступеня.
- Василенко Василь, випускник КЗ “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського, студент Інституту права Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка (секція “Правознавство”). Диплом ІІІ ступеня.
- Прищепенко Дарину, випускниця Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант”, студентка Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (секція “Соціологія”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення історії
- Радкевич Богдан, випускник Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного, студент Полтавського університету економіки і торгівлі (секція “Етнологія”). Диплом ІІ ступеня.
- Ожерельєва Діана, випускниця Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, студентка Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка (секція “Історія України”). Диплом ІІІ ступеня.
- Бражник Ксенія, випускниця Полтавської гімназії № 17, студентка Львівського національного університету імені І. Франка (секція “Історичне краєзнавство”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення наук про Землю
- Яковенко Єлизавета, учениця 11 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 (секція “Кліматологія та мінералогія”). Диплом ІІ ступеня.
- Диченко Вікторія, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка (секція “Географія та ландшафтознавство”). Диплом ІІІ ступеня.
- Зубенко Сергій, випускник Полтавської гімназії № 33, студент Навчально-наукового інституту геології Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка (секція “Гідрологія”). Диплом ІІІ ступеня!
Відділення екології та аграрних наук
- Володавчик Владлен, випускник Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради, студент Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка (секція “Агрономія”). Диплом ІІІ ступеня.
- Іщенко Микита, випускник Полтавської гімназії № 6, вихованець КЗ “Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, студент Полтавської державної аграрної академії (секція “Ветеринарія та зоотехнія”). Диплом ІІІ ступеня.
- Розанов Олександр, випускник Гребінківської гімназії, студент Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка (секція “Охорона довкілля та раціонального природокористування”). Диплом ІІІ ступеня!
Відділення хімії та біології
- Крисанов Денис, випускник Полтавської гімназії № 21, студент Навчально-наукового інституту «Харчові технології» Київського Національного університету харчових технологій (секція “Хімія”). Дипломом ІІ ступеня.
- Книш Дар’я, випускниця Кременчуцького ліцею № 30 “Олімп” імені Н.М. Шевченко, студентка Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова (секція “Психологія”). Диплом ІІІ ступеня.
- Рудь Вероніка, випускниця Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (секція “Загальна біологія”). Диплом ІІІ ступеня.
- Вірченко Соф’я, випускниця Полтавської гімназії № 6, студентка Національного медичного університету ім. О. Богомольця (секція “Валеологія”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
- Желейкіна Ірина, випускниця Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка , студентка Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (секція “Зарубіжна література”). Диплом ІІ ступеня.
- Кизь Людмила, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант” (секція “Українська література”). Диплом ІІІ ступеня.
- Стеценко Дар’я, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка (секція “Літературна творчість”). Диплом ІІІ ступеня.
Відділення мовознавства
- Мещерякова Дар’я, випускниця Кременчуцького ліцею № 17 “Вибір” імені М.Г. Неленя, студентка «Міжнародного університету LCC», Литовська республіка (секція “Англійська мова”). Диплом ІІ ступеня.
Також нагородили переможців та учасників Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”!
Диплом переможця від Національної академії наук України отримав Попов Андрій, учень 11 класу Опорного закладу Пирятинський ліцей. Він посів почесне ІІ місце з темою роботи “Модифікація та підвищення коефіцієнта корисної дії енергетичного модуля за рахунок застосування елементів Пельтьє”.
Грамотами Національного центру “Мала академія наук України” відзначено наукових керівників, які підготували учнів до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.