ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2017-2018 н. р.

prev next

З 19-24 квітня 2018 р. у м. Києві в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у дванадцяти наукових відділеннях МАН.

В урочистій церемонії Конкурсу взяли участь: президент Малої академії наук України, академік Національної академії наук України Станіслав Довгий; Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман; Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич; Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов; французький імунолог і цитолог, лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жюль Оффман. Теплі привітання від генерального директора ЮНЕСКО Одрі Азуле, єврокомісара з питань досліджень, науки та інновацій Карлуша Моедаша, президента Європейської академії мистецтв, наук і літератури Жан-Патріка Коннрада зачитав президент Малої академії наук Станіслав Довгий. Вітальні слова присутні почули і від тимчасово повіреної у справах Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні пані Наджли Аль-Раїс, заступника міністра молоді і спорту України Олександра Яреми й академіка Національної академії наук України Віктора Грінченка.

У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту від Полтавської області у дванадцяти наукових відділеннях МАН взяло участь 56 юних науковців.

За результатами конкурсу-захисту Полтавська область отримала:

І місць – 1.

ІІ місць – 10.

ІІІ місць – 10.

Вітаємо переможців Полтавської обласної Малої академії учнівської молоді!

Відділення математики:

Генералова Миколу, учня 11 класу Полтавської гімназії № 31 Полтавської міської ради (секція «Математика») – ІІ місце

Відділення фізики та астрономії:

Печонкіна Іллю, учня 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради (секція «Експериментальна фізика») – ІІ місце

Кравчук Ірину, ученицю 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради (секція «Астрономія та астрофізика») – ІІІ місце

Відділення технічних наук:

Ольховську Анастасію, ученицю 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради (секція «Технологічні процеси та перспективні технології») – І місце

Виповського Артура, учня 10 класу Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради (секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технологій») – ІІ місце

Постільняка Дениса, учня 11 класу Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка (секція «Науково-технічна творчість та винахідництво») – ІІІ місце

Відділення комп’ютерних наук:

Стецука Андрія, учня 11 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради (секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем») – ІІ місце

Стародумова Сергія, учня 11 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради (секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту») – ІІІ місце

Ткача Нікіту, учня 11 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради (секція «Технології програмування») – ІІІ місце

Відділення економіки:

Марініченко Марію, ученицю 11 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Лубенської міської ради (секція «Мікроекономіка та макроекономіка») – ІІ місце

Відділення філософії та суспільствознавства:

Зогаль Дар’ю, ученицю 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Полтавської міської ради (секція «Соціологія») – ІІІ місце

Дуднікова Дмитра, учня 11 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради (секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії») – ІІІ місце

Відділення історії:

Сидоренко Аміну, ученицю 11 класу Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (секція «Археологія») – ІІІ місце

Відділення екології та аграрних наук:

Новосьолову Тетянуученицю 11 класу Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей  імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради  (секція «Агрономія») – ІІ місце

Свінчук Ілону, ученицю 10 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області» (секція «Екологія») – ІІІ місце

Мулявку Євуученицю 10 класу Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради (секція «Охорона довкілля та раціонального природокористування») – ІІІ місце

Відділення хімії та біології:

Кіндру Максима,учня 10 класу Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей» № 4 Кременчуцької міської ради (секція «Хімія») – ІІ місце

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

Дуденко Ольгу, ученицю 10 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області» (секція «Українська література») – ІІ місце

Відділення мовознавства:

Величко Анну, ученицю 11 класу Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей»  № 11 Кременчуцької міської ради (секція «Польська мова») – ІІ місце

Арасланову Валерію, ученицю 11 класу Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей»  № 11 Кременчуцької міської ради (секція «Кримськотатарська гуманітаристика») – ІІ місце

Клименченко Діану, ученицю 10 класу Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області» (секція «Німецька мова») – ІІІ місце

Фотогалерея

foto
Обласний тренінг для учителів та викладачів німецької мови
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН