Всеукраїнська літня школа з філософії

prev next

З 6 по 12 липня 2019 року в Пущі-Водиці в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості НЦ «МАНУ» проводилася Всеукраїнська літня школа з філософії.

Літня школа з філософії зібрала разом 11 переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні філософії та суспільствознавства і призерів Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів.

Від Полтавської обласної Малої академії наук участь у школі взяли:

1.Александров Володимир, учень 10 класу Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».

2.Овчаренко Едуард, учень 10 класу Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради».

Упродовж семи днів учасники школи вчилися працювати з першоджерелами і дослідницькою літературою, писати академічні есе. Наприкінці занять відбулася презентація групових проєктів «Філософія в школі», автори яких запропонували власні освітні програми викладання філософії для підлітків.

До проведення лекцій і практичних занять були залучені найкращі викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серед них – кандидати філософських наук Євгенія Буцикіна, Ганна Гнатовська, Марія Назаренко і Михайло Кольцов. Концепцію організації школи запропонували і вдало реалізували методисти НЦ «МАНУ», кандидати філософських наук Наталія Легка і Любов Терехова.

Ранковий і вечірній час учасники заповнювали інтелектуальними іграми і спортивними змаганнями, спільним переглядом і обговоренням фільмів, самопідготовкою. Культурна програма шкіл завершилася екскурсією Києвом та музеями столиці.

Фотогалерея

foto
Обласний форум переможців Всеукраїнських та обласних масових заходів Малої академії наук України «Виховуємо наукову еліту»
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН