Конкурс науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна
З 18 по 21 лютого в стінах Київського Політехнічного Інституту, за підтримки представництва корпорації Intel в Україні, пройшов конкурс науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна – Національний етап міжнародного конкурсу IntelI SEF International Science and Engineering Fair. На Конкурсі працювали не лише конкурсанти і журі, але і керівники конкурсантів. В програмі Конкурсу було передбачено проведення Освітньої академії Інтел ''Фестиваль педагогічної творчості ''Наука в школі''''.
На огляд відвідувачів та оцінку журі було представлено проекти в п’яти категоріях знань: Фізика та Астрономія, Математика, Інженерія, Комп’ютерні науки, Енергетика. Всього, до очного етапу конкурсу журі відібрало 217 наукових та науково-технічних проектів. Всі конкурсанти змагалися за право поїздки на всесвітній фінал конкурсу, що відбудеться 11-16 травня у м. Лос-Анджелес, США.
Команда Полтавського територіального відділення ''МАН України'' традиційно взяла участь у цьому конкурсі. В її складі було 5 учасників: Кремпоха Ярослав, учень 11-го класу Пирятинського ліцею з проектом ''Система дистанційного моніторингу стану хворих в реабілітаційний період на основі застосування технології безпровідних сенсорних мереж'', Лєбєдєв Валерій, учень 11-го класу Пирятинського ліцею з проектом ''Програмно-апаратний комплекс для діагностики та терапії хребта і суглобів'', Згібнєв Владислав, учень 11-го класу Пирятинського ліцею з проектом ''Автономна система орієнтації мобільного робототехнічного комплексу на основі сучасних технологій'', Рябко Руслан, учень 10-го класу Пирятинського ліцею з проектом ''Система управління побутовими приладами для людей з обмеженими можливостями на основі персонального комп'ютера''та Бондаревський Євгеній, учень 11-го класу Полтавської гімназії №33 з проектом ''Створення хімічного калькулятора засобами С#''.
Усі учасники були відзначені сертифікатом учасника науково-технічного Конкурсу.
В результаті представлення проектів учасниками перед членами журі проект Лєбєдєва Валерія був відзначений в числі кращих і був відібраний до суперфіналу, як кандидат до можливої участі в фінальній частині конкурсу в м.Лос-Анжелес. Проте, одним з важливих критеріїв відбору є добре знання англійської мови, що стало проблемним моментом для конкурсанта. Тому він зайняв почесне ІІ-ге місце в категорії ''Інженерія''і був відзначений дипломом 2-го ступеня, цінним подарунком та грошовою премією.
Рябко Руслан зайняв третє місце в категорії ''Інженерія'', був відзначений дипломом третього ступеня та цінним подарунком.
Згібнєв Владислав та Бондаревський Євгеній зайняли четверті місця в категоріях ''Інженерія'' та ''Комп'ютерні науки'', відповідно, були відзначені дипломами 4-го ступеню та цінними подарунками.
В цілому, команда виступила вдало. Науковим керівником проектів учнів Пирятинського ліцею є провідний фахівець Національного центру ''МАН України' 'Вольвач Сергій Володимирович. Науковим керівником Бондаревського Євгенія є учитель інформатики Полтавської гімназії № 33 Кривко Наталія Валеріївна.