Міжнародна науково-практична конференція «Україна очима молодих» учнів МАН
З 10 по 12 травня 2017 року у Львові проходила Міжнародна науково-практична конференція «Україна очима молодих» учнів МАН.
Конференція відбувається вже сім років поспіль і щоразу учасники залишаються задоволеними. Цього року освітній захід працював за п’ятьма секціями, з яких уперше – «Українська діаспора: причини, наслідки, виклики». У цій секції учнівські роботи розкривали тематику міграційних процесів свого регіону, зокрема – про своїх батьків і їхнє функціонування в українській діаспорі. Всі роботи мали високий науковий і методичний рівень, були актуальними та прикладними.
На секційному засіданні «Інвестиційний клімат у вашому регіоні» було заслухано 14 учнівських робіт з різних регіонів України. Керівники цієї секції звертали увагу на ґрунтовні знання й ерудицію, вміння учнів переконати, що їхній проект зможе залучити інвестиції, принести користь місцевості, у якій живуть.
На секції «Запровадження технологій із відновлюваної енергетики та енергоефективності у промисловості та життєвому секторі» у доповідях розглядалися проблеми локального і національного масштабу, актуальні як для деяких регіонів, так і для України загалом, створення і використання альтернативних джерел енергії, екологічного транспорту.
Секція «Проблеми раціонального природокористування та охорони довкілля в регіоні» була однією з найчисленніших. У роботі секції взяли участь понад 20 учасників.
Усього в конференції у цьому році взяло участь 76 учасників із 22 регіонів України.
Від Полтавського територіального відділення МАН України участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих» учнів МАН взяли:
1. Пляшечник Владислав, учень 10 класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Лубенської міської ради (Напрямок: «Інвестиційний клімат у вашому регіоні (за видами економічної діяльності)»).
2. Мелешко Анастасія, учениця 9 класу Полтавської гімназії № 6 Полтавської міської ради (Напрямок: «Українська діаспора: причини, наслідки, виклики (на прикладі свого регіону)»).
Відео від Малої академії наук України можна переглянути за посиланням.