Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих» 2017-2018 н.р.
З 3 по 5 травня 2018 року у м. Львові восьмий рік поспіль відбулася Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих». Організаторами масштабного заходу, який цьогоріч пройшов на базі провідних навчальних закладів міста, є Національний центр «Мала академія наук України» і КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».
На травневу конференцію приїхали 69 юних науковців з 19 областей України, які підготували доповіді про найактуальніші проблеми сьогодення та інноваційне бачення їх вирішення.
Від Полтавської обласної Малої академії наук участь у конференції взяли:
- Семенова Жанна, учениця 10 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області» (Напрямок: «Проблема утилізації твердих побутових відходів: нові технології вторинної переробки, економічні перспективи та екологічні аспекти (на прикладі свого регіону)»);
- Свистун Анна, учениця 10 класу Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжарського району Полтавської області (Напрямок: «Економічне зростання регіону: природні, трудові та інституційні чинники»);
- Білокінь Юлія, учениця 10 класу Тростянецького навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради Полтавської області (Напрямок: «ХХ століття в історичній пам`яті: локальні історії»).
«Україна очима молодих» – це захід, де обдаровані і активні школярі можуть обмінюватись думками, ідеями та розповідати іншим про своє бачення майбутнього. Конференція проходила на базі Українського католицького університету та Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка».
Молоді дослідники висвітлювали у своїх доповідях різні теми, тому їхня робота була поділена за чотирма секціями, а саме: «ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії», «Історичні та новоутворені етнічні спільноти на території України кінця ХХ – початку ХХІ століття (на прикладі свого регіону)», «Економічне зростання регіону: природні, трудові та інституційні чинники», «Проблеми утилізації твердих побутових відходів: нові технології вторинної переробки, економічні перспективи та екологічні аспекти (на прикладі свого регіону)».
У підсумку було визначено чотири найкращих учасника, по одному з кожної секції. На урочистому закритті всі учасники отримали сертифікати та перші в своєму житті збірники тез із власними дослідженнями.