Семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН»
22 жовтня 2015 р. в м. Києвіз метою вдосконалення професійної компетентності педагогічних кадрів у сфері організації дослідницько-експериментальної діяльності учнів, спрямованої на задоволення потреб школярів у творчій самореалізації та професійному самовизначенні в рамках науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати» пройшов семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН». Умінню використовувати сучасні методи в роботі з молодими дослідниками навчалися 27 учителів загальноосвітніх навчальних закладів, методисти, наукові керівники учнівських науково-дослідницьких проектів хіміко-біологічного і фізико-технічного напрямів Полтавської області.
Навчальний тренінг «Можливості сучасних цифрових лабораторій для організації дослідницької діяльності учнів» на обладнанні лабораторного комплексу «МАНЛаб» провів завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ», кандидат технічних наук Ігор Чернецький. Методист відділу навчально-виховної роботи НЦ «МАНУ» Наталія Легка презентувала діяльність МАН і особливості пошуку потрібної інформації на її сайті під час методико-консультаційного заняття.
Проект «Музейний портал» з лекцією «Науково-популярні подорожі Україною для учнівської молоді» був представлений науковим співробітником НЦ «МАНУ» Світланою Степановою. Теоретичну частину щодо організації навчально-тематичних екскурсій продовжили практичною у вигляді пізнавальних мандрів до зоологічного музею, а потім до Державного політехнічного музею НТТУ «КПІ».