Увага, КОНКУРС! Google Science Fair 2013
Тепер твоя черга змінити світ!
Наприкінці січня 2013 року компанія Google починає третє щорічне змагання Google Science Fair за підтримки партнерів CERN, National Geographie, LEGO та Scientific American. Google Science Fair- це міжнародний конкурс, у рамках якого учні та студенти віком від 13 до 18 років із різних куточків світу проводять наукові експерименти або створюють технологічні проекти та представляють їх в Інтернеті. Потім ці проекти змагаються за призи, а учні отримують нові знання та неймовірний досвід, який буває раз у житті. Попередні переможці проводили діагностику раку та створювали ліки, винаходили нові ефективні способи обробки землі й досліджували світ природи навколо.
Проекти для конкурсу подаються з 30 січня до 30 квітня 2013 року. На початку червня оголосять 90 регіональних переможців з Америки, Європи, Середнього Сходу, Африки й Азіатсько-Тихоокеанського регіону, які представили найкращі проекти. З цієї групи наприкінці червня оберуть 15 фіналістів. У вересні фіналісти вирушать до головної штаб-квартири Google у Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, де представлять свої проекти на розгляд шановного журі. З цих 15-ти фіналістів оберуть переможця в кожній віковій категорії (13-14 років, 15-16 років, 17-18 років), а також основного переможця конкурсу, який отримає головний приз.
Серед цьогорічних призів - стипендія на навчання від Google, подорож на 10 днів на Галапагоські острови з командою експедиторів National Geographic, стажування в компаніях Google, CERN або LEGO і грант. Також цього року партнер конкурсу журнал Scientific American вручить ще одну нагороду «Наука в дії». її отримає проект, присвячений соціальним питанням, який може реально змінити життя людей і суспільства в цілому. Люди зможуть проголосувати за ідею, яка найбільше надихає, а навчальний заклад переможця буде відзначено нагородою «Гордість школи».
Проекти приймаються на конкурс до 30 квітня 2013 року. Учні та вчителі, які хочуть узяти участь, мають ознайомитися з усією потрібною інформацією на сайті www.googlesciencefair.com і зареєструватися. Не зволікайте!