Всеукраїнський семінар-практикум для директорів територіальних відділень МАН

prev next

З 19 по 22 вересня 2017 року Дніпропетровська Мала академія наук України організувала Всеукраїнський семінар-практикум для директорів територіальних відділень МАН, присвячений сучасним формам партнерської співпраці регіональних академій у контексті формування інноваційних компетентностей педагогів та учнів. До семінару долучилася Лахач Тамара Олександрівна, директор Полтавської обласної Малої академії наук .

У програмі семінару були презентація діяльності Дніпропетровської МАН; круглий стіл, де обговорювали формування інноваційних компетентностей учнів Дніпропетровщини через партнерську співпрацю з міжнародними науково-дослідними та громадськими організаціями; заняття слухачів академії; ознайомлення з досвідом роботи з обдарованими дітьми Петриківської середньої загальноосвітньої школи.

Відвідали учасники семінару і Культурно-діловий центр «Менора», де ознайомилися з діяльністю Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» щодо підтримки обдарованих учнів, зокрема в контексті укладання збірки науково-дослідницьких робіт школярів Дніпропетровської області «Історичні етюди – для сучасності» та мультимедійного посібника.

Завітали очільники регіональних академій і до Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, де відвідали практичні заняття для слухачів відділення хімії та біології, екології та аграрних наук, що проводяться на базі цього вищого навчального закладу. По закінченні практичних занять у лабораторіях університету учасники семінару зібралися на круглому столі «Модель науково-освітньої співпраці Національного гірничого університету з Дніпропетровським відділенням МАН України». Ішлося, зокрема, про співробітництво викладачів університету з дніпропетровськими школярами у написанні науково-дослідницьких робіт з менеджменту. Секцію цього економічного наукового напряму в територіальній академії було відкрито у 2017/2018 навчальному році.

Мали нагоду освітяни ознайомитися і з живими традиціями України – петриківським розписом і мистецькими ремеслами. Занурення в мистецтво для педагогів провели гуртківці Дніпропетровської МАН та народні майстри. Гості закладу дізналися про витоки петриківського розпису і створили малюнки у цьому стилі.

В останній день семінару учасники відвідали Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, де спостерігали за модельно-судовим засіданням «Рольова гра як засіб формування інтелектуальної і практичної компетентності слухачів наукового відділення філософії та суспільствознавства».

Фотогалерея

foto
Обласний форум переможців Всеукраїнських та обласних масових заходів Малої академії наук України «Виховуємо наукову еліту»
Всi фото more

Опитування

Як часто Ви відвідуєте наш сайт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН